🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
HomeStore

Greta Flat Flats in platinum leather

Greta Flat Flats in platinum leather

  • two straps
  • anklet
  • snake print
  • leather sole
  • heel 105mm
  • 100% leather
  • Made in Spain
Select Size
From $104.30

Original: $298.00

-65%
Greta Flat Flats in platinum leather

$298.00

$104.30
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5

Description

  • two straps
  • anklet
  • snake print
  • leather sole
  • heel 105mm
  • 100% leather
  • Made in Spain