🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Holly Flat Flats in white leather
- slip on
- open toe
- leather sole
- Made in Spain
- 100% leather
Select Size
From $69.30
Original: $198.00
-65%Holly Flat Flats in white leather—
$198.00
$69.30

Description
- slip on
- open toe
- leather sole
- Made in Spain
- 100% leather